Dlaczego brwi są tak ważne?

Brwi to jeden z najpopularniejszych trendów w kosmetyce i nie bez powodu. Prawidłowo wykonane brwi mogą sprawić, że Twoja twarz będzie wyglądać symetrycznie i doda wyrazistości Twojej twarzy. Pełne, naturalnie ukształtowane, zadbane brwi to aktualny trend, a ze względu na ich właściwości wzmacniające młodość, wydaje nam się, że tak pozostanie przez bardzo długi czas.

Jednak nie każda z nas została pobłogosławiona mnóstwem włosów na brwiach, z którymi mogła żyć spokojnie, a wielu z nas jest ofiarami trendu nadmiernego wyskubywania cienkich brwi jeszcze z lat 80. i 90., które trwale uszkodziły mieszki włosowe. Czasami wiek i choroba mogą przerzedzać brwi lub pozostawiać je nierówne i pozbawione struktury i kształtu.

Na szczęście istnieją opcje dla każdej z nas! Jeśli masz to szczęście, że masz dość pełne brwi, które wymagają trochę pracy, lub brwi, które są owłosione, ale jasne i niewyraźne, kompletna metamorfoza brwi może być dla Ciebie najlepszą opcją. Kompletna metamorfoza brwi dostępna u starszych techników brwi, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży kosmetycznej, szczególnie w przemianach brwi. Metamorfoza obejmuje konsultację, a także całkowitą zmianę kształtu, koloryzację, woskowanie, przycinanie brwi.

Jeśli szukasz trwałej, ale tymczasowej opcji brwi, brwi henną są najlepszą opcją. Nowość w ofercie Pazumazu, henna do brwi pozwala tworzyć odważniejsze, głębiej zabarwione brwi, wypełniając wszelkie braki lub braki, jak tymczasowy tatuaż na brwi. Dostępna jest znacznie szersza gama kolorystyczna niż standardowe odcienie, dzięki czemu brwi można idealnie dopasować do włosów i karnacji. Henna brwi utrzymuje się na włosach przez około 4-6 tygodni (osoby z siwymi brwiami będą zachwycone, jak długo się utrzymuje!) Zapewnia odważniejsze brwi niż standardowy odcień, a dzięki właściwościom barwienia skóry pozwala przetestować nowy kształt brwi, co jest wspaniałe, jeśli rozważasz pernamentny makijaż jako kolejny krok.

Jeśli uważasz, że Twoje brwi są naturalnie rzadkie, trudno nadać im pożądany kształt i nie chcesz ich codziennie malować ani uzupełniać, rozwiązaniem może być trwalsze rozwiązanie! Makijaż pernamentny ratunkiem dla tych z nas, które mają cienkie lub nieistniejące brwi i można je wykonać za pomocą pudru, mikrobladingu lub kombinacji obu technik. Microblading jest obecnie najpopularniejszą opcją tatuażu kosmetycznego, ponieważ tatuaż naśladuje naturalne pociągnięcia brwi. Można go użyć do całkowitego stworzenia nowego kształtu brwi, uczynienia istniejących brwi bardziej symetrycznymi lub po prostu wypełnienia naturalnego kształtu, aby uniknąć noszenia makijażu na co dzień.

Ponieważ brwi mają kluczowe znaczenie dla oprawy twarzy, ważne jest, aby wykonał je ktoś z doświadczeniem – niezależnie od tego, czy będzie to tylko wosk i odcień, czy też zdecydujesz się na trwalszą opcję, taką jak tatuaż kosmetyczny. Nasze specjalistki od oprawy oka, które mają duże doświadczenie, poświęcą czas, aby Cię wysłuchać i skonsultować, aby uzyskać Twoje najdoskonalsze brwi!

Udostępnij