Oferta PazuMazu

Manicure

Manicure to zabieg upiększający dłonie. Twoje paznokcie zostaną obcięte, opiłowane i ukształtowane. Ostatnim krokiem będzie pomalowanie paznokci wybranym kolorem. Pominięcie salonu i wypróbowanie go samemu może być kuszące, ale, zostaw to profesjonalistom. Idealny położony lakier to umiejętność, która wymaga lat i setek pomalowanych paznokci, aby ją udoskonalić – chodzi o dbałość o szczegóły, aby lakier był jak najbliżej skórki. Co więcej, uzyskanie gładkiego, równomiernie rozłożonego, błyszczącego wykończenia jest znacznie trudniejsze niż się wydaje.

Manicure Hybrydowy

Paznokcie hybrydowe to hit ostatnich lat, który na pewno pozostanie modny na długo. Zabieg wykonuje się prawie tak samo jak zwykły manicure klasyczny. Różnica polega na tym, że w salonach kosmetycznych stosuje się specjalne lakiery żelowe, które należy utrwalić w lampie. Mimo to efekt końcowy jest na tyle naturalny, że trudno odróżnić, które paznokcie zostały pomalowane zwykłym lakierem, a które hybrydą. Istnieje wiele rodzajów zdobienia paznokci hybrydowych. Do największych trendów można zaliczyć efekt syreny, baby boomer ombre, efekt kameleona i kocie oko. Francuskie paznokcie hybrydowe cieszą się ogromną popularnością.

Manicure Żelowy

Manicure żelowy przebiega prawie tak samo, jak w przypadku tradycyjnego manicure – Twoje paznokcie są przycinane, piłowane i kształtowane, skórki są obcinane (jeśli tak zdecydujesz), ale na tym kończą się podobieństwa. Lakier żelowy maluje się podobnie jak klasyczny lakier. Jest jednak utwardzany światłem UV lub LED, co pomaga zablokować go w miejscu, zapewniając długotrwałe noszenie. Każda warstwa lakieru hybrydowego będzie musiała być utwardzana przez około 30 do 60 sekund na raz. I zamiast czekać, aż wyschną Twoje paznokcie, możesz wyjść z salonu, gdy tylko utwardzi się ostatnia warstwa nawierzchniowa. A jako bonus: „Manikiur żelowy jest bardziej odporny na odpryski i zużycie, paznokcie pozostają również błyszczące przez cały czas trwania manicure.

Manicure Kombinowany (baby boomer, french)

Jednym z nieodzownych trendów w stylizacji paznokci są paznokcie baby boomer. Te super eleganckie paznokcie które mają ombre w jasnoróżowym i białym kolorze. Przypomina francuski manicure, ale zamiast białych końcówek z różowymi paznokciami, kolory mieszają się i dlatego te paznokcie są również nazywane francuskim ombre lub French Fade. Nie jest potwierdzone, dlaczego ten trend nazywa się wyżem demograficznym, ale spekuluje się, że to dlatego, że te kolory były popularne w przypadku paznokci od lat 40 do lat 60, co jest znane jako era wyżu demograficznego. Uwielbiamy tę stylizację i jesteśmy przekonani że się w nim zakochasz.

Pedicure Klasyczny

Klasyczny pedicure w salonie PazuMazu zapewni Tobie delikatne i relaksujące namoczenie stóp, a następnie pielęgnację paznokci i skórek. Stylistka modeluje paznokcie poprzez przycinanie i polerowanie. Okolice skórek są również pielęgnowane poprzez nawilżenie olejkiem do skórek i przycinaniem tego, co nie jest potrzebne. Następnie nakładany jest regularny lakier w wybranym przez Ciebie kolorze i wykańczany balsamem nawilżającym. Jest to szybki i łatwy sposób na poprawienie wyglądu i dodanie blasku lub koloru Twoim paznokciom u stóp! Najepszy efektu osiągniesz kiedy skorzystasz z tego samego wzoru na dłonie Pedicure klasyczne i Manicure daje świetne efekty wizualne i estetyczne.

Pedicure Hybrydowy

Największą zaletą jaki daje nam pedicure hybrydowy jest trwałość oraz wytrzymałość paznokci na czynniki zewnętrzne. Dzięki lakierowi hybrydowemu paznokcie są nadzwyczaj odporne na uszkodzenia, złamania czy też ścieranie. Dodatkowym atutem zabiegu jest fakt, iż posiadamy całą paletę kolorów lakieru hybrydowego.