Rzęsy i brwi

Regulacja Brwi

Kształt naszych ust, nosa i oczu wpływa na ogólny wyraz naszej twarzy. Starannie wykonany makijaż może zmienić ich wygląd, podkreślić zalety i ukryć niedoskonałości. Jednak kształt brwi ma decydujący wpływ na wygląd i odbiór całościowego wizerunku osoby. Dzisiejsze trendy w stylizacji brwi wskazują, że powinny one być wyraźnie podkreślone, ale też jak najbardziej naturalne. Bardzo cienkie lub brakujące brwi sprawiają, że twarz wygląda sztucznie lub komicznie. Gruby, krzaczasty, nieokiełznany zarost nad okiem sprawia wrażenie, że osoba go nosząca jest niedostępna, nieprzyjazna, ponura. Najczęstszym błędem jest usuwanie zbyt dużej ilości włosów, ich nienaturalne formowanie oraz skracanie łuków brwiowych. Dlatego tak ważne jest, aby podczas stylizacji dobrać wygląd pasujący do proporcji innych elementów twarzy.

Przedłużanie rzęs - metoda 1D (klasyczna)

Klasyczne przedłużanie rzęs metodą 1D to bardzo naturalnie wyglądające przedłużanie rzęs. Nakłada się je jeden na jeden, co oznacza, że ​​do jednej rzęsy naturalnej doklejane jest jedno przedłużenie. Klasyczne rzęsy nie zwiększą objętości, za to dodadzą długości.

Rzęsy objętościowe 2-5D

Przedłużanie rzęs objętościowych różni się od naturalnego wyglądu, który dodaje trochę długości i objętości, do bardzo dramatycznego i pełnego wyglądu. Rzęsy te występują w wariantach od 2D do 5D. Technikę tę można wykonać za pomocą gotowych wachlarzy lub ręcznie za pomocą specjalnej pęsety.

Rzęsy Mega Volume

Po pierwsze, czym są mega objętościowe rzęsy? (mega volume) Różnica między mega objętością a tradycyjną objętością polega na liczbie sztucznych rzęs użytych do stworzenia wachlarza oraz średnicy tych sztucznych rzęs. Chociaż nie ma wyraźnej wartości granicznej, która pozwalałaby odróżnić rzęsy o dużej objętości od rzęs o standardowej objętości, ogólnie rzecz biorąc, każda fanka rzęs o dużej objętości zużywa od 6 do 20 sztucznych rzęs o średnicy od 0,03 do 0,05 mm, podczas gdy wachlarz zwiększający objętość zużyje od 2 do 5 sztucznych rzęs z średnice od 0,05 do 0,07 mm.

Mokry efekt / Kim Kardashian

Charakterystyczną cechą tej stylizacji rzęs jest to, że wzdłuż głównego zestawu rzęs dodawane są dłuższe rzęsy, tworząc linię rzęs i efekt bałaganu. Ten styl sprawia, że ​​oczy wydają się większe, więc klientkom o małych oczach przydałby się ten efekt! Świetnie będzie wyglądać również u pań z wysoko osadzonymi brwiami. Azjatyckie oczy również wyglądają niesamowicie w tej stylizacji (mała wskazówka - objętość od 3-4D z potrzebnymi szerokimi kolcami). Ten efekt ładnie ukryje również zmarszczki na powiekach. Sugerowałabym unikanie stosowania tego stylu w przypadku klientów o dużych oczach, opadających oczach i bardzo asymetrycznych oczach.